|
Головна » 2010 » Липень » 18
Літо в розпалі і я бажаю всім добре відпочити, набратись сил і приготуватись до нового року випробувань, удач та перемог. Бажаю випускникам вдалого вступу! Абітурієнти, пам'ятайте, що політика, система, все змінюється, а ми залишаємось і самі творимо своє майбутнє. Хоча й життя несе і не все залежить від нас. Будьте сильними і ви ще згадаєте цей період з приємною посмішкою! Ще раз бажаю всім незабутнього відпочинку!
![](/x_d8d20a78.jpg)
Інтернет-видання MOLODI.IN.UA
Коментуй цю новину! |
Переглядів: 1619 |
Дата: 18.07.2010
| Рейтинг: 0.0/0
| Коментарі (1)
|
|
|
Статистика
![](/stat/1722050096)
Зараз на сайтi: 3 Незареєстрованих: 3 Користувачiв: 0
|
| | |