|
Головна » 2009 » Лютий » 12
Ось так по-звичайному відбуваються всілякі свята та події в Англійській школі міста Bedford, яку в тому році відвідали учні нашої гімназії. Дивимось відео, а потім згадуємо, як святкуємо в нашій школі.
Коментуй цю новину! |
Переглядів: 502 |
Дата: 11.02.2009
| Рейтинг: 5.0/1
| Коментарі (0)
|
|
|
Статистика
![](/stat/1722070559)
Зараз на сайтi: 6 Незареєстрованих: 6 Користувачiв: 0
|
| | |