|
Головна » 2009 » Лютий » 04
На нашому сайті розпочалось щорічне голосування, в якому ми обираємо кращого вчителя 2008-2009 навчального року за версією користувачів шкільного сайту. Часу для вибору кращих у вас достатньо. З одного комп'ютера можна проголосувати лише один раз (добре подумайте кого саме оберете) Цим опитування я ні в якому разі не хочу образити жодного вчителя нашої школи. Підсумки опитування підведемо в травні!
![](http://school31.moy.su/teacherchoose1.jpg)
Коментуй цю новину! |
Переглядів: 552 |
Дата: 04.02.2009
| Рейтинг: 5.0/1
| Коментарі (2)
|
|
|
Статистика
![](/stat/1722061419)
Зараз на сайтi: 2 Незареєстрованих: 2 Користувачiв: 0
|
| | |