Але активність відвідувачів сайту мене вражає (вражає не з позитивної сторони). На форум усі забили, на шкільну фотогалерею теж. Я розумію, що з розвитком певних соціальних сайтів можна трохи забити на шкільний, але ж не на 100% Можливо вам щось не подобається на цьому сайті? Якщо є пропозиції пишіть, скориставшись зворотнім зв'язком, або напишіть свої пропозиції в коменти до цієї новини. Але якщо й далі буде спостерігатись така пасивність зі сторони користувачів сайту school31, то цей сайт може взагалі зникнути з простору інтернету.
Возможно, нужно чаще обновлять сайт и не только на школьную тематику. А, например, новости молодежи нашего города, еще какие-то развлекательные темы? Конечно, темы о школе должны быть основными, но, как я думаю, не единственными. А так нужно добавлять темы, интересующие учеников нашей школы и не обязательно связанные только с 31 гимназией. По крайней мере, я бы чаще входила.
Відповідь: Вибач, але в нас сайт про школу. Саме про нашу - 31-шу гімназію. І якщо майже всі учні школи "забили" та забули про сайт, то я не винний. Якщо є якісь точні пропозиції, то пиши на school31@meta.ua або zp_taras@ukr.net