Запорізька Гімназія №31

Головна » 2008 » Квітень » 11 » Футбол
21:21
Футбол
У середу було продовжено змагання з футболу. Слід зазначити, що грати було куди більш приємно аніж у понеділок. Збірна нашої гімназії перемогла в усіх запланованих матчах! Тридцяту школу ми перемогли не зігравши адже вони запізнились на початок матчу (так як представників нашої школи було більше ніж  інших, а саме: головний представник команди Олена Євгеніївна Бажул і два ніби-то нейтральних арбітри: Кузовлєв Дмитро та Гречка Євген, було прийнято рішення про технічну поразку наших суперників). Отже, перший матч закінчився з рахунком 3:0.
Другий матч, на мою думку, став найбільш захоплюючим та цікавим на турнірі, але й найважчим для нашої команди. Із самого початку матчу нашу команду притиснули до воріт і розстрілювали нашого воротаря. Це було протистояння 31 і 66 шкіл. У Олени Євгеніївни мало не стався інфаркт, коли гравець 66 вистрілив із-за меж штрафного майданчика, а наш голкіпер ледь не пропустив м'яча поміж ніг. Але тут спрацювало неписане футбольне правило - не забиваєш ти - забивають тобі. Буквально через хвилину після цього моменту Сухоцький Микита сповна реабілітувався  за незабитий у ворота 62-го ліцею пенальті. Ставши посеред поля, він поміив вільний кут у воротах супротивника. Вирішив пробити, що називається - на вдачу. Удар був не тільки сильним, але й точним. Воротар 66-ї школи не виручив команду (хоча навіть я б зміг відбити цей удар) - він пропустив у стилі Олександра Шовковського - під собою. Хоча 66 школа і продовжила атакувати наші ворота, вони так і не змогли пробити Ступіна Юрія. 1-0
Більш цікавих матчів за участю нашої команди не було. Слід лише зазначити, що команда зайняла перше місце, не пропустивши ЖОДНОГО М'ЯЧА. Астаф'єв Євген отримав найшвидшу червону картку на турнірі. Не зігравши на полі і хвилини, він небезпечно збив суперника, гравця ЗІЕІТу, за що і отримав. Але невдовзі і постраждалого було вилучено з поля за повторне попередженя.
Отже, наприкінці змагань Турнірна таблиця мала такий вигляд.