|
Головна » 2007 » Листопад » 28
Нарешті!!!! Шкільна їдальня зламалась. Сьогодні на прилавку нашого місцевого ресторану окрім цукерок, батончиків, соків... нічого не було! Як стверджують чергові по їдальні - зламалась піч, в якій Петро Михайлович готував усім відомі яства. Залишається сподіватись на те, що їдальню відремонтують не скоро. А щоб зовсім не зголодніти без наших делікатесів беріть щось поїсти із дому.
Коментуй цю новину! |
Переглядів: 628 |
Дата: 28.11.2007
| Рейтинг: 5.0/3
| Коментарі (6)
|
|
|
Статистика
![](/stat/1722068023)
Зараз на сайтi: 6 Незареєстрованих: 6 Користувачiв: 0
|
| | |